Tipovanie online DOXXbet Stávková kancelária Tipovanie cez internet Kasíno Online poker O spolocnosti DOXXbet
tipuj zarábaj hraj
Ponuka DOXXbet  

SPOLOČNOSŤ DOXXbet

Spoločnosť DOXXbet Ltd. bola založená v roku 1999 a jej sídlo na nachádza vo Viedni. Je vedená skúseným a zohratým tímom manažeróv. Členovia manažmentu sa opierajú o bohaté skúsenosti zo svojej pracovnej oblasti. Vďaka tejto zostave riadiaceho tímu sú možné rýchle, dynamickému rastu zodpovedajúce, procesy rozhodovania.

Skúsení bookmakeri pre Vás denne zostavujú kurzy až na 8.000 stávok z viac než 30 druhov športov.

Oddelenie podpory a služieb zákazníkom sa skladá z mnohojazyčného tímu ktorý sa 24 hodín denne stará o vybavenie a zodpovedanie všetkých zákazníckych dotazov, a to vo všetkých jazykoch, ktoré webová stránka DOXXbet ponúka.

Ochrana údajov

Ochrana údajov DOXXbet Ltd. dodržuje európske smernice, týkajúcich sa e-commerce. Zabezpečuje najvyššiu možnú ochranu zákazníckych údajov pred stratou, neoprávneným prístupom a náhľadom do údajov tretími osobami ako i inými spôsobmi ohrozenia.

Spoločnosť DOXXbet sponzoruje a podporuje všetky najväčšie športové podujatia, asociácie a športové kluby. Napríklad: Futbal - sponzor Real Madrid a AC Miláno - tam kde je názov DOXXbet sa skrýva aj ten najfajnovejší futbal. Basketbal - DOXXbet je partner svetovej asociácie FIBA Motocykle - dlhodobý sponzor kráľov rýchlosti MotoGP. Skoky na lyžiach alebo kitesurfing - jedndoducho všade tam kde sa píšu dejiny športu je DOXXbet sponzorom číslo jedna

Spoločnosť DOXXbet poskytuje všetko čo má najväčšia stávková kancelária poskytovať.

  Registrácia DOXXbet
Ponuky casino
>> Nahliadnite do stávkovej kancelárie DOXXbet >>
Partneri DOXXbet