Tipovanie online DOXXbet Stávková kancelária Tipovanie cez internet Kasíno Poker DOXXbet O spoločnosti DOXXbet
tipuj zarábaj hraj
Ponuka DOXXbet  

POKER DOXXbet

Poker sa môže pýšiť titulom najobľúbenejšia kartová hra. Členovia pokerovej rodiny stále pribúbajú aj kôli jednoduchosti a precíznosti tejto skvelej hry

Naučiť sa hrať poker je veľmi jednoduché a spoločnosť DOXXbet dokonca zadarmo poskytuje aj školu pokru kde je všetko podrobne vysvetlené vo video manuály. Vďaka tomuto zábavnému videu budete poznať pravidlá pokru v pribehu piatich minút a ešte sa aj dobre zabavíte.

Varianty online pokru:

Texas Holdem - Najobľúbenejší typ pokru je nesporne Texas Holdem, skrátene Holdem. Každý hráč (hráčov je max. desať) dostane 2 karty, ktoré vidí iba on. Ďalších 5 kariet príde postupne na stôl a tieto karty vidia všetci. Postupne sú 4 stávkové kolá.

Omaha - Pri Omahe má každý hráč až 4 vlastné karty a ďalších 5 je na stole. To otvára možnosť pre oveľa viac kombinácií. Výhernú kombináciu musíte vyskladať z 2 kariet na ruke a 3 na stole.

Omaha Hi/Lo - prebieha čo sa týka samotnej hry identicky ako Omaha. Ale pozor. Bank nevyhráva iba najlepšia kombinácia. V prípade že niekto vyskladá najnižšiu kombináciu bank sa delí na 2 polovičky a najlepšia a najhoršia kombinácia vyhrávajú po polovičke banku.

Five Card Draw - inak 5 kartový poker je typ pokru, ktorý asi v mierne pozmenených pravidlách pozná každý, kto sa zaujíma o poker. Rozdáva sa 5 kariet každému hráčovi, ktoré vidí iba hráč ktorému patria.

Seven Card Stud - každý hráč dostane postupne 7 kariet. Tri karty sa rozdajú lícom dole a 4 lícom hore tak, aby ich videli všetci hráči. Finálnu kombináciu môže hráč vyskladať z ľubovolných kariet.

  Registrácia do poker herne DOXXbet
Ponuky casino
>> Nahliadnite do poker herne DOXXbet >>
Partneri DOXXbet